6 apetyt-kontrola strategii, które pomogły mi zatrzymać przejadania

6 apetyt-kontrola strategii, które pomogły mi zatrzymać przejadaniaTo może być trudne, aby nie przejadać się. Jesz zdrowe jedzenie w domu, myślę, że u ciebie wszystko w porządku, wtedy głowę (praktycznie w dowolnym miejscu) i otoczone fast foodów. Jesteście głodni, a wkrótce będziesz w lokalnej restauracji, dieta zapomniane.

Lub, być może, będziesz stosować się do „właściwych” produktów, ale są one po prostu tak dobrze, że nie możesz jeść tylko jedną porcję. Wszyscy byliśmy tam. Kiedyś był mną.

Następne sześć strategii zmieniło się w grze do mnie — teraz jestem zdrowszy, skosztować moje dania więcej i apetyt wystarczy, że w razie czego, będę musiał dołożyć starań, aby jeść niskim.

1. DODAĆ OCET I CYNAMON DO JEDZENIA, ABY KONTROLOWAĆ POZIOM CUKRU WE KRWI

Chcesz dodać trochę smaku do żywności i noncaloric picie? Zapomnij o cukier, jest wiele przypraw i aromatów, które sprawi, że jedzenie i smaczniejsze i zdrowsze. Ocet, który, jak wykazano, aby obniżyć indeks glikemiczny (to znaczy, po trawieniu pokarmu wolniej), dodaje kwaśny smak sosu do sałatek, sosów i pieczonych warzyw bez kalorii.

Dla pachnące ciepła, dodać cynamon, aby wszystko, począwszy od kawy i koktajle w Chile. Jak ocet, cynamon spowalnia szybkość, z jaką pokarm przechodzi z żołądka do jelita — to trzyma pełnej dłużej i pomaga zapobiegać po posiłku spadek.

2. JEDZ, KIEDY JESTEŚ GŁODNY

Gdy jesteś naprawdę głodny, переедаете. Wiem, nowatorskie rzeczy. Kiedy переедаете, czujesz się pełna, a następnie poziom insuliny Spike, dzięki czemu można poczuć się zmęczonym, potem znowu głodny … więc znowu słoika.

Zamiast próbować się oprzeć głodu, pobili go na cios. Jeśli jesz, gdy nie jest głodny lub tylko lekko głodny, będziesz jeść mniej i zazwyczaj jedzą wolniej. Jeść mniej w ciągu dnia-to jest fajne, ale mieć więcej energii na pewno jest miłym dodatkiem, też.

3. PIĆ WODĘ, NIE PŁYN KALORII3. PIĆ WODĘ, NIE PŁYN KALORII

Oprócz zmęczenie i mgła mózgu, umiarkowane odwodnienie może powodować uczucie, które łatwo mylone z głodem. Z drugiej strony, płynnych kalorii, takich jak soki i napoje gazowane nie napełni was, i ich szybkie trawienie powoduje skoki insuliny. Tak i wyślij na słodzone napoje i kij z gazowane lub niegazowanej wody — można się smakiem cytryny, truskawki lub ogórka, jeśli chcesz, ale nie bierz swoje picie pełne kalorii.

Staraj się pić co najmniej trzy czwarte galon wody dziennie. Ponadto, należy pić szklankę 20 minut przed każdym posiłku, aby wziąć krawędzi od apetytu.

4. JEDZ POWOLI

Kiedy глотаете żywności, jest znaczne opóźnienie, zanim czujesz sytość od niego. Opóźnienie to wynosi zwykle od 10-30 minut. Z powodu tego opóźnienia, mamy tendencję, aby jeść więcej żywności, niż naprawdę potrzebujemy. I im szybciej jemy, tym bardziej jesteśmy skłonni do konsumować, szczególnie później w jedzeniu.

Rozwiązanie: żuć każdy kęs 10 razy. Po tej prostej zasady doprowadzi jeść wolniej, co pozwala swój umysł, aby dogonić swój brzuch. Można również cieszyć się jedzeniem więcej, gdy nie mają czasu, aby rozkoszować się jego.

5. JEST MAŁY, BEZ SMAKU, PRZEKĄSKI MIĘDZY POSIŁKAMI

Ten wyczyn został wykryty w końcu Сэта Robertsa: co on robił, było spożywać porcję oliwy z oliwek lub szklankę wody z odrobinę cukru (wyjątek od reguły nad cukrem napoje między posiłkami. Wolę garść niesolone migdały. Robię to raz dziennie znacznie zmniejsza apetyt — to może być szczególnie prawdziwe, jeśli masz dużo masy, aby przegrać.

To jedna z najdziwniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek próbowałem, ale on pracował dla mnie. Dlaczego to działa: to podobno reguluje grelina, hormon głodu, osłabiając smak-kaloryczność stowarzyszeń. Do tego, aby działać, Przekąska musi być miękkie i trzeba pić niczego poza wodą, przez co najmniej godzinę przed i po przekąski.

6. SPRÓBUJ „TECHNIKI RECEPCJA, SNACK-DRZWI”6. SPRÓBUJ "TECHNIKI RECEPCJA, SNACK-DRZWI"

Jest to jeden z moich ulubionych pisac ciała. Wiedząc, że twoja siła woli zmniejsza się, kiedy jesteś głodny, i jest bardziej kusząca niezdrowej żywności poza domem niż w nim, należy wypełnić na zdrową żywność, przed wyjściem z domu. Trzymaj zdrowe przekąski, takie jak suszone mięso, migdały lub kapusty chipsy, tuż obok drzwi, i zjeść przed wyjściem z domu. To spowoduje, zdrową żywność, aby „wypchnąć” niezdrowej żywności w diecie, i zrobić to o wiele łatwiej przejść do fast foodów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *