Niedrogich sposobów, aby chronić Swoje dzieci przed Słońcem

że dzieciom uniknąć oparzeń słonecznych i zmniejszyćże dzieciom uniknąć oparzeń słonecznych i zmniejszyć

ich przyszłości na raka skóry można łatwo i tanio. Oto jak.Nie przegap tego6 niesamowitych powodów snu dla zdrowej skóry,Więcej powodów, aby nie przegapić solarium,Zapisz się na nasz newsletter onkologicznej opieki i profilaktyki,Przedstawić,Wpisz Swój Adres E-Mail,Szanujemy twoją prywatność.
Jeśli jesteś rodzicem, ochrona przed słońcem dla dzieci musi być wysoko na liście priorytetów. Zapobieganie oparzeń słonecznych za pomocą filtrów przeciwsłonecznych i odzieży ochronnej są ważne dla aktywności na świeżym powietrzu.

Ale niedawny badanie wydany w Kolorado szkołą zdrowie publiczne pokazuje, że wiele rodzice mogli zrobić więcej, aby chronić swoje dzieci przed oparzeniami i rak skóry. Oto szkodliwości opalania i jak najlepiej chronić swoje rodziny.

UV-ochrona dla dzieci: dlaczego ważne
Ahmet altiner hotel, m. d., nowojorski dermatolog mówi, że otrzymał wiadomość dla rodziców bardzo ważne, ponieważ istnieje ryzyko związane z placem tan, niż większość ludzi są świadomi. „Bardzo dobre biologiczne dowody na to, że na działanie szkodliwych promieni UVA wcześnie w życiu może prowadzić do zwiększenia szans rozwoju czerniaka w przyszłości” – mówi. „Tak, ochrona od słońca jest szczególnie ważne u dzieci. Na przykład, kiedy ekran moi pacjenci na czynniki ryzyka dla czerniaka, jednego z pytań, które zadaję, – a masz pęcherze oparzenia słoneczne, gdy byłeś dzieckiem?’ To jest ważnym wskaźnikiem dla mnie, jako wielkiego uszczerbku UVA mogą być w dzieciństwie”.

Proste, niedrogie sposoby, aby zapewnić ochronę przed UV
Zapewniając ochronę od słońca,Proste, niedrogie sposoby, aby zapewnić ochronę przed UV Zapewniając ochronę od słońca,

aby zmniejszyć ryzyko dla czerniaka i raka skóry w waszych dzieci, jak dorastają może być proste pytanie, a także nie mogą naruszać twój budżet. Istnieje wiele prostych i skutecznych sposobów, aby zmniejszyć ryzyko swoich dzieci do opalania.

Pierwszy krok-krem do opalania – mówi Richard Bezozo, doktor nauk medycznych, prezes MoleSafe, czerniak wybór firm z klinikami na terenie całego kraju. Dr Bezozo podkreśla, że krem do opalania z filtrem spf SPF — liczba, która wskazuje na jego współczynnik ochrony przed słońcem — i w sposobie jego stosowania jest ważniejsze, niż kupować najdroższe na półce. „Rodzice powinni korzystać z ochrony przeciwsłonecznej co najmniej 30 SMA, bo wszystko, co mniej-nie jest to bardzo pomocne” – mówi. „Najważniejsze rzeczy, aby pamiętać, aby umieścić ochrony przeciwsłonecznej co najmniej 30 minut przed wyjściem na zewnątrz lub idę na słońce i zawsze stosować krem po kąpieli, pocenie się, i tarcie ręcznikiem. Nawet bez pływanie lub pocenie się, ponownie ochrony przeciwsłonecznej co kilka godzin w ciągu dnia na słońcu. Wystarczy nanieść krem na ciało dziecka i mieć pewność, aby pokryć całe ciało dziecka”.

Jeśli twoje dzieci kąpią, wodoodporny krem do opalania jest dobrym wyborem, mówi Laura speck, m. d., wieżowiec westlake Dermatologia i chirurgia plastyczna w Austin, w stanie Teksas. „Kilka marek ochrony przeciwsłonecznej ja zwykle polecam firmy neutrogena, aveeno, to i EltaMD” – dodaje. „Produkty, takie jak neutrogena wilgotną skórę dzieci spray wygodnie można przejść bezpośrednio na wilgotną skórę, czyniąc ponowne szybkie i łatwe w basenie.”

Z punktu widzenia odzież ochronnaZ punktu widzenia odzież ochronna

dobrą zasadą jest, aby wybrać koszule z długimi rękawami i żołnierzy na zewnątrz spacery. Przy pływaniu, zainwestować w koszulki z długim rękawem pływać, że twoje dziecko może zostawić na jakiś czas w wodzie. Istnieje odzież dziecięca, dostępnych z dodatkiem UV powłoka, ale mogą być kosztowne, a mogą nie być wymagane. „Jeśli dziecko jest szczególnie wrażliwa na słońce, nie wierzę, jakiś specjalny rodzaj UV odzieży jest to konieczne” – mówi dr altiner hotel. „Nosić koszule z długim rękawem a w wodzie-jest to świetny sposób, aby promować ochronę przed słońcem.”

W końcu, najlepszy (i najtańszy) sposób chronić swoje dziecko przed poparzeniem, aby po prostu unikać słońca, gdy to samo silne, jak zwykle, od 10 rano do 4 po południu w słoneczne dni. Oczywiście, słońce nadal jest niebezpieczny w innym czasie, a nawet w pochmurne dni, więc zasady ochrony przeciwsłonecznej i ubrania nadal są stosowane. „Jedna cenna wskazówka, która daję moim pacjentom, aby sprawdzić indeks UV na Weather.com” – mówi altiner hotel. „Jest to o wiele lepszy sposób ocenić, jak dużo słońca dostają, czym właściwie zachować się na konkretne terminy. Ważne jest, aby pamiętać, że tam mogą być pochmurne dni, gdy indeks jest nadal wysoki. Dlatego, aby uniknąć fałszywego poczucia bezpieczeństwa, nie tylko to, co widzisz na niebie”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *